Uczniowie klasy IIc pod opieką Ewy Szczerby przygotowali program Nasze drogi do wolności dotyczący zbliżającego się Święta Niepodległości.
Program obejrzeli dzisiaj (piątek, 8 listopada) uczniowie Gimnazjum nr 1. Lekcję historii uczniowie oparli o prezentację wzbogaconą filmami. Przypomnieli najważniejsze wydarzenia z XIX i XX wieku, które doprowadziły do odzyskania niepodległości i wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze