Reklama

Święto strażaków

Dzisiaj (czwartek, 22 maja) na dziedzińcu Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zorganizowane zostały obchody Dnia Strażaka. Swoje święto obchodzili funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze.


Strażacy odebrali na muzealnym dziedzińcu odznaczenia i awanse. Podczas uroczystości w roku jubileuszu 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej komendant Robert Słowik przypomniał, że dzięki unijnym funduszom kamiennogórscy strażacy otrzymali dwa wozy ? średni i duży. W ubiegłym roku, dzięki funduszom z Urzędu Miasta Kamienna Góra, strażacy kupili skodę octavię. Na ten rok planowane są kolejne zakupy, dzięki wsparciu z Komendy Wojewódzkiej oraz samorządów powiatu kamiennogórskiego.

Co roku kamiennogórscy strażacy odnotowują ok. 1000 zdarzeń. Liczba ta jest stała od kilku lat.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama