Aż dwa turnieje sportowe rozgrywane są dzisiaj na zmodernizowanym obiekcie w Marciszowie.
Przy głównym boisku piłkarskim w Marciszowie powstała bieżnia na 60 metrów ze skocznią w dal oraz trybuny. Obok wykonane zostało boisko wielofunkcyjne. Murawa ma już system nawodnienia, jest też oświetlenia. W przyszłości wójt Wiesław Cepielik chciałby wybudować dla piłkarzy osobne szatnie.
Z okazji zakończenia inwestycji na wyremontowanym obiekcie rozgrywane są dzisiaj dwa turnieje. Na boisku wielofunkcyjnym grają siatkarze. W Turnieju Siatkówki Służb Mundurowych grają drużyny policji z Kamiennej Góry oraz Jeleniej Góry. Swoją drużynę wystawiła OSP Marciszów. Gra również Bóbr Marciszów.
Na obu boiskach piłkarskich grają dziecięce drużyny żaków i orlików reprezentujące Piasta Bolków, Polonię Wrocław, SP Gol Jelenia Góra, FutGol Czarny Bór, Kwarc Pisarzowice i Bobra Marciszów. Młodzi piłkarze uczestniczą w piątej edycji memoriału Janusza Banasiewicza. W otwarciu imprezy uczestniczył wiceprezes DZPN Kamil Wieliczko. Młodych piłkarzy przywitał również syn patrona imprezy Bartek Banasiewicz. Przewodnicząca rady Angelika Iwańska z grupą radnych przekazali prezesowi klubu Bóbr Marciszów rakiety do tenisa i piłkę do koszykówki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze