Reklama

Święto sportu w Marciszowie

Aż dwa turnieje sportowe rozgrywane są dzisiaj na zmodernizowanym obiekcie w Marciszowie. 

Przy głównym boisku piłkarskim w Marciszowie powstała bieżnia na 60 metrów ze skocznią w dal oraz trybuny. Obok wykonane zostało boisko wielofunkcyjne. Murawa ma już system nawodnienia, jest też oświetlenia. W przyszłości wójt Wiesław Cepielik chciałby wybudować dla piłkarzy osobne szatnie.

Z okazji zakończenia inwestycji na wyremontowanym obiekcie rozgrywane są dzisiaj dwa turnieje. Na boisku wielofunkcyjnym grają siatkarze. W Turnieju Siatkówki Służb Mundurowych grają drużyny policji z Kamiennej Góry oraz Jeleniej Góry. Swoją drużynę wystawiła OSP Marciszów. Gra również Bóbr Marciszów.

Reklama

Na obu boiskach piłkarskich grają dziecięce drużyny żaków i orlików reprezentujące Piasta Bolków, Polonię Wrocław, SP Gol Jelenia Góra, FutGol Czarny Bór, Kwarc Pisarzowice i Bobra Marciszów. Młodzi piłkarze uczestniczą w piątej edycji memoriału Janusza Banasiewicza. W otwarciu imprezy uczestniczył wiceprezes DZPN Kamil Wieliczko. Młodych piłkarzy przywitał również syn patrona imprezy Bartek Banasiewicz. Przewodnicząca rady Angelika Iwańska z grupą radnych przekazali prezesowi klubu Bóbr Marciszów rakiety do tenisa i piłkę do koszykówki.

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama