Reklama

Święto sołtysów

Dzisiaj (środa, 3 czerwca) w Domu Kultury w Lubawce odbyło się spotkanie z okazji Dnia Sołtysa.



Święto sołtysów przypada w marcu, ale  w tym czasie trwały wybory sołtysów i rad sołeckich i spotkanie przełożone zostało na czerwiec. Uczestniczyli w nim byli i obecni sołtysi oraz radni. Ewa Kocemba i Bożena Kończak wręczyły sołtysom teczki. W gminie Lubawka funkcjonuje 14 sołectw.

Na scenie zaprezentowała się młodzież ze szkoły w Chełmsku Śląskim. Uczniowie przygotowali dla samorządowców koncert piosenki patriotycznej.

Zebrani zapoznani zostali również z ideą programu Odnowa Wsi, w którym uczestniczą już 4 sołectwa z gminy Lubawka.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama