Wczoraj (piątek, 2 lutego) dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Występ artystyczny w wykonaniu wnucząt dostarczył ich bliskim wielu wzruszeń i uśmiechów.
Po zaśpiewaniu piosenek i recytacji wierszy, dzieci wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.
Dzień babci i dziadka to jedno z bardziej szczególnych dni w roku, kiedy wnuki mogą podziękować babciom i dziadkom za poświęcony im czas, wspólne zabawy, dobre rady oraz słowa pocieszenia w chwilach smutku.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze