Na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze trwa II Memoriał im. Adama Blicharskiego jest to jednocześnie jubileusz 50-lecia piłkarskiego klubu Olimpia Kamienna Góra.
Od godziny 10 trwa turniej piłkarskich młodzików. Murawa stadionu podzielona została na dwa mniejsze boiska. W turnieju grają reprezentacje Bobra Marciszów, Kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej (x2), Futgolu Czarny Bór, As Krzeszów, Górnika Boguszów Gorce, Górnika Wałbrzych, Orła Lubawka.
Na godzinę 15 zaplanowano mecz przyjaciół Adama Blicharskiego, czyli spotkanie oldboyów Olimpii Kamienna Góra i Orła Lubawka. O godzinie 17 rozpocznie się mecz z okazji 50-lecia klubu. Olimpia zagra z Górnikiem Wałbrzych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze