W "Muzyczną podróż przez epoki" zabrali dzisiaj widzów wykonawcy akademii patriotycznej w Lubawce.
Impreza odbyła się w Domu Kultury. Rangę spotkania podniósł udział pocztów sztandarowych policji i jednostek straży pożarnej.
Na scenie zaprezentował się chór złożony z dzieci i młodzieży z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, członków zespołu "Wrzos" oraz Orkiestra Dęta z Lubawki. Wykonawcy zaprezentowali program słowno-muzyczny związany ze Świętem Niepodległości.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze