Reklama

Święto Niepodległości

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości w Gminie Lubawka zostaną podzielone na dwa dni. W pierwszym dniu - 10 listopada, odbędzie się Akademia Patriotyczna, w której wystąpią mieszkańcy Lubawki - młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Zespół "Wrzos". Akompaniować będą muzycy lubawskiej Orkiestry Dętej.

W drugim dniu obchodów zaplanowano koncerty, zarówno w Lubawce jak i w Chełmsku Śląskim. O godz. 15:30 w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śl. swój występ pod hasłem "Gdy wolności nadszedł czas..." zrealizują: Zespół Zgoda oraz Kwiatuszki Lnu. Obchody uświetni także WoWaKin Trio z Warszawy, które przed lubawską publicznością zaprezentuje się o godz. 15:00, w Chełmsku Śląskim zaś wystąpi o godz. 17:30. Jest to zespół, który zagra ludowo-patriotyczne kompozycje jazzowych, tanecznych aranżacjach.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama