Tegoroczne obchody Święta Niepodległości w Gminie Lubawka zostaną podzielone na dwa dni. W pierwszym dniu - 10 listopada, odbędzie się Akademia Patriotyczna, w której wystąpią mieszkańcy Lubawki - młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Zespół "Wrzos". Akompaniować będą muzycy lubawskiej Orkiestry Dętej.
W drugim dniu obchodów zaplanowano koncerty, zarówno w Lubawce jak i w Chełmsku Śląskim. O godz. 15:30 w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śl. swój występ pod hasłem "Gdy wolności nadszedł czas..." zrealizują: Zespół Zgoda oraz Kwiatuszki Lnu. Obchody uświetni także WoWaKin Trio z Warszawy, które przed lubawską publicznością zaprezentuje się o godz. 15:00, w Chełmsku Śląskim zaś wystąpi o godz. 17:30. Jest to zespół, który zagra ludowo-patriotyczne kompozycje jazzowych, tanecznych aranżacjach.
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze