Reklama

Święto Niepodległości - Kowary

Burmistrz Miasta Kowary
serdecznie zaprasza
11 listopada 2013 r.
na uroczystość złożenia wieńców i kwiatów
z okazji 95. rocznicy
odzyskania przez Polskę Niepodległości.


Program uroczystości:
 - godz. 10.30 - Msza Święta w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym pw. Imienia NMP,
 - godz. 12.00 - złożenie wieńców i kwiatów pod obeliskiem ?Poległym za Polskę? przy ulicy Szkolnej,
 - po złożeniu kwiatów uroczysta akademia w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Oddajmy hołd Rodakom, dla których dobro Ojczyzny, suwerenność
i Jej umiłowanie stanowiły najwyższą wartość.
Godnie uczcijmy pamięć bohaterów poległych w Jej obronie.

Burmistrz Miasta Kowary
Mirosław Górecki

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama