Burmistrz Miasta Kowary
serdecznie zaprasza
11 listopada 2013 r.
na uroczystość złożenia wieńców i kwiatów
z okazji 95. rocznicy
odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Program uroczystości:
- godz. 10.30 - Msza Święta w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym pw. Imienia NMP,
- godz. 12.00 - złożenie wieńców i kwiatów pod obeliskiem ?Poległym za Polskę? przy ulicy Szkolnej,
- po złożeniu kwiatów uroczysta akademia w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Oddajmy hołd Rodakom, dla których dobro Ojczyzny, suwerenność
i Jej umiłowanie stanowiły najwyższą wartość.
Godnie uczcijmy pamięć bohaterów poległych w Jej obronie.
Burmistrz Miasta Kowary
Mirosław Górecki
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze