Reklama

Święto Niepodległości - Jelenia Góra

Fundacja im. Jerzego Szmajdzińskiego zaprasza w dniu 10 listopada 2013r. na Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze na imprezę plenerową ,,Święto Niepodległości?. Impreza skierowana jest do mieszkańców Jeleniej Góry oraz mieszkańców regionu jeleniogórskiego.

 

Rozpoczynamy o godzinie 11.00 występem Orkiestry Dętej z Olszyny. Następnie odbędzie się finał konkursu piosenki i pieśni patriotycznej zorganizowany dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu miasta Jeleniej Góry. Liczymy także na wspólne muzykowanie wraz z mieszkańcami dla których przygotowaliśmy śpiewniki. Naszą imprezę uświetni występ Kompanii Honorowej Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki z Wrocławia, która zaprezentuje pokaz musztry paradnej. Część artystyczną wypełnią programy przygotowane przez Agencję Artystyczno-Edukacyjną ,,TES? i znakomity duet ,,Kasia & Paula? grający na elektrycznych skrzypcach i elektrycznej harfie. Imprezie towarzyszyć będzie kiermasz kulinarny związany z polską tradycją, serwując potrawy z polskich gęsi. Honorowy patronat nad imprezą objęli Pani Poseł Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska i Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Jerzy Pokój. Imprezę poprowadzą Jacek Grondowy i Tadeusz Wnuk. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do uczczenia razem z nami 95. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama