Trwają intensywne przygotowania do IV Święta Mleka w Kamiennej Górze, które odbędzie się w sobotę 30 sierpnia nad zalewem. Na scenie zaprezentuje się m.in. zespół "Sachiel" - tegoroczny zwycięzcę talent show "Must By The Music".
Podczas IV Święta Mleka w Kamiennej Górze 30 sierpnia 2014 r. wystąpi Sylwia Biały. Finalistka I edycji programu "Hell"s Kitchen" da pokaz kulinarny - więcej kliknij tutaj.
Bądźcie tego dnia z nami. Imprezę zaczynamy o godz. 12.00!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze