Reklama

Święto misia

W poniedziałek (25 listopada) uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Miszkowicach świętowali Światowy Dzień Pluszowego Misia.


Z tej okazji zostało ogłoszonych kilka konkursów, do których dzieci przygotowywały się już na wiele dni przed obchodami święta. Został ogłoszony konkurs na samodzielnie napisany wiersz o misiu, a także na największego misia pluszaka oraz najciekawsze przebranie za misia. Najwięcej nagród zebrali uczniowie klasy pierwszych, którzy byli wyjątkowo przygotowani na ten szczególny dzień. Przemienili się w Misiową Klasę- każdy pierwszak miał na sobie maskę misia, pojawiły się także transparenty.

A oto zwycięzcy:
- w konkursie na wiersz: Paulina Mrówka (kl. III), wyróżnieni: Julia Szkarłat (kl. I), Kasia Włodarczyk (kl. I), Wojtek Tobiasz (kl. I), Mateusz Łukaszczyk (kl. I);
- największego misia pluszaka przyniosła Kasia Włodarczyk (kl. I)
- najciekawsze misiowe stroje włożyli: Kasia Włodarczyk (kl.I), Julia Szkarłat (kl. I), Filip Wójcik (kl. I), Weronika Dytko (kl.II), Kamila Nowak (kl. III).

Laureaci otrzymali drobne nagrody rzeczowe oraz słodycze.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama