Tegoroczne Święto Miasta Lubawka w terminie 20-21.07. Podczas dwudniowej imprezy na dużej scenie zaprezentują się gwiazdy dużego formatu: zespół Dikanda oraz zespół Curcuma, a także Shazza, duet Long&Junior, pochodzący z Czech zespół SLZY, The Light Street, Maja Oleśków, Adam Waśko, Fonika Fare oraz Mi a’Dor, który dyskotekowymi setami zakończy pierwszy dzień Święta Miasta.
Drugi dzień Święta Miasta Lubawka rozpocznie się występem zespołów ludowych w ramach I Sudeckiego Festiwalu Sudeckiej Biesiady. Zaprezentują się: zespół Wrzos, zespół Zgoda, Orkiestra Dęta z Lubawki, zespół Olga, Kowarskie Wrzosy, zespół Złote Nutki oraz zespół Spoko Spoko, a także Jurada, wokalista - Jacek Kurach, zespół Reaktywacja oraz The Light Street.
Podczas wydarzenia nie zabraknie wyjątkowych atrakcji dla całych rodzin: pokaz Fire Show oraz występ Zumba Party. Na najmłodszych czekać będzie wesołe miasteczko oraz animacje, w tym uwielbiana przez dzieci Piana Party.
Podobnie jak w ubiegłym roku, organizator - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce poinformował, że w trakcie wydarzenia dostępna będzie imponująca strefa gastronomiczna.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze