Reklama

Święto Lubawki

Rozpoczęły się tegoroczne Dni Lubawki. Pierwsi wykonawcy wyszli już na scenę. Zabawa potrwa do niedzielnej północy.

Aktualizacja godz. 21.31


Lubawską publiczność bawi grupa "Redlin". O 23 na scenę wyjdzie "Kapela Pieczarki"

Aktualizacja godz. 19.20
Scenę opanował zespół "Janicki".

Aktualizacja godz. 18.00
Na scenie gra zespół "Forte". Impreza odbywa się zgodnie z planem.

Oryginalna informacja
Dni Lubawki rozpoczął wjazd ok. 30 motocykli na rynek. Kawalkadę zamykał burmistrz Tomasz Kulon na motocyklu yamaha. Maszyny można było oglądać przez kilkadziesiąt minut. Tuż po rozpoczęciu imprezy motocykliści opuścili płytę rynku.

Pierwszym wykonawcą tegorocznego święta Lubawki jest zespół ?Zgoda?, który już prezentuje się na scenie.

Tegoroczne Dni Lubawki to pierwsza impreza, podczas której wykorzystywana jest nowa scena kupiona przez Lubawkę i gminę Kamienna Góra w ramach współfinansowanego przez Unię Europejską projektu obejmującemu organizację cyklu imprez w ciągu dwóch lat.

Reklama

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcia

Program Dni Lubawki ? kliknij tutaj

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama