W Parku Watra trwa Święto Miasta Lubawka. Zabawie sprzyja pogoda. Na scenie wystąpili już miejscowi wykonawcy, powoli zbliżamy się do koncertu gwiazdy.
Zabawa rozpoczęła się o godzinie 15. Na scenie wystąpiła już m.in. Orkiestra Dęta, Wrzos. Odbyła się Zumba Party. O godzinie 21 ma się rozpocząć koncert gwiazdy wieczoru Cleo.
W parku ustawione są food trucki, stoiska z zabawami dla dzieci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze