W dzisiejsze, piątkowe popołudnie (8 marca) w Bukówce odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
Mieszkanki wsi na spotkanie zaprosił sołtys Jan Guzik. Głównym organizatorem imprezy była damska część społeczności wsi. Obchody święta pań rozpoczęły się od zjedzenia specjalnie przygotowanego na tę okazję tortu. Niespodzianką dla uczestniczek były indywidualne sesje fotograficzne wykonywane przez Alicję Aleksandrowicz z Lubawki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze