Mieszkańcy Marciszowa i zaprzyjaźnionych gmin z Czech i Niemiec bawią się dzisiaj (sobota, 29 czerwca) podczas Dni Marciszowa.
Święto gminy rozpoczęło się od Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej. Zagrało w nim sześć drużyn seniorskich reprezentujących: Profen (Niemcy), Pilnikow i Vitezną (Czechy), Sędzisławia, Marciszowa oraz juniorzy z Marciszowa. Turniej wygrała drużyna z Niemiec, drugie miejsce zajęli seniorzy z Marciszowa, a trzecie reprezentacja Pilnikova. Kolejne miejsca zajęli juniorzy z Marciszowa oraz drużyny z Sędzisławia i Viteznej.
Po wręczeniu nagród w rywalizacji sportowej przed Domem Kultury w Marciszowie rozpoczęły się występy miejscowych wykonawców i prezentacje sportowców.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze