Reklama

Święto gminy

Mieszkańcy Marciszowa i zaprzyjaźnionych gmin z Czech i Niemiec bawią się dzisiaj (sobota, 29 czerwca) podczas Dni Marciszowa.



Święto gminy rozpoczęło się od Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej. Zagrało w nim sześć drużyn seniorskich reprezentujących: Profen (Niemcy), Pilnikow i Vitezną (Czechy), Sędzisławia, Marciszowa oraz juniorzy z Marciszowa. Turniej wygrała drużyna z Niemiec, drugie miejsce zajęli seniorzy z Marciszowa, a trzecie reprezentacja Pilnikova. Kolejne miejsca zajęli juniorzy z Marciszowa oraz drużyny z Sędzisławia i Viteznej.

Po wręczeniu nagród w rywalizacji sportowej przed Domem Kultury w Marciszowie rozpoczęły się występy miejscowych wykonawców i prezentacje sportowców.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama