Centrum Kultury zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej ?Tam gdzie ja ? tam moja flaga?.
Na konkurs wpłynęło 167 prac z Jeleniej Góry i Kamiennej Góry. ( Przedszkola nr 2 i 3 z Kamiennej Góry, Szkoły nr 1 i 2 z Kamiennej Góry, Szkoła Podstawowa nr 7 z Jeleniej Góry, pracownia plastyczna Centrum Kultury))
W kategorii ? dzieci przedszkolne laureatami zostali:
Maja Oleksy i Oliwia Dalecka (Przedszkole nr 3) i Jessica Cholewińska (Przedszkole nr 2)
W kategorii ? uczniowie klas I ? IV :
Anna Żelazko (Szkoła podstawowa nr 2 ) oraz Maja Basta i Marcel Breitenfellner ze Szkoły Podstawowej nr 1
W kategorii uczniowie kl. V ? VI :
Alicja Żelazko (Szkoła Podstawowa nr 2) i oraz Sandra Burska i Patrycja Schabińska ze Szkoły Podstawowej nr 1.
Wyróżnieni zostali : Patrycja Majerska, Roksana Kasperska, Kaja Kozicka, Ala Komorowska, Luiza Czerwonka, Maciej Rydz, Katarzyna Druciak, Kacper Wolak, Marcel Charczuk, Julia Kowal, Agata Pałkiewicz, Zosia Niemira, Oliwia Tokarska, Wiktor Czyczkan, Martyna Szymczak i Anna Niedźwiecka.
Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 2 maja o godz. 17.00, Galeria na piętrze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze