Reklama

Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Centrum Kultury zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej ?Tam gdzie ja ? tam moja flaga?.



Na konkurs wpłynęło 167 prac z Jeleniej Góry i Kamiennej Góry. ( Przedszkola nr 2 i 3 z Kamiennej Góry, Szkoły nr 1 i 2 z Kamiennej Góry, Szkoła Podstawowa nr 7 z Jeleniej Góry, pracownia plastyczna Centrum Kultury))

W kategorii ? dzieci przedszkolne laureatami zostali:
Maja Oleksy i Oliwia Dalecka  (Przedszkole nr 3) i Jessica Cholewińska (Przedszkole nr 2)

W kategorii ? uczniowie klas I ? IV :
Anna Żelazko (Szkoła podstawowa nr 2 ) oraz Maja Basta i Marcel Breitenfellner ze Szkoły Podstawowej nr 1

W kategorii uczniowie kl. V ? VI :
Alicja Żelazko (Szkoła Podstawowa nr 2) i oraz Sandra Burska i Patrycja Schabińska ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Wyróżnieni zostali : Patrycja Majerska, Roksana Kasperska, Kaja Kozicka, Ala Komorowska, Luiza Czerwonka, Maciej Rydz, Katarzyna Druciak, Kacper Wolak, Marcel Charczuk, Julia Kowal, Agata Pałkiewicz, Zosia Niemira, Oliwia Tokarska, Wiktor Czyczkan, Martyna Szymczak i Anna Niedźwiecka.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 2 maja o godz. 17.00, Galeria na piętrze.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama