Wczoraj (czwartek, 2 maja) na ulicach Kamiennej Góry rozdawane były biało-czerwone flagi. Mieszkańców obdarowywali pracownicy Centrum Kultury i wolontariusze.
Akcja zorganizowana została z okazji Święta Flagi. Do pracowników CK przyłączyli się uczniowie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry, pod opieką Karoliny Ryter.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze