Wesołe Podwórka zawitały po raz pierwszy w historii na stadion przy ulicy Ściegiennego. Lokalizacja przyciągnęła około siedemdziesięcioro najmłodszych mieszkańców miasta.
W tym roku w siedmiu miejscach na terenie miasta w zabawach z Centrum Kultury wzięło udział ponad 350 dzieci. W przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej w środę, Wesołe Podwórka pojadą do Przedwojowa. Planowany jest też pierwszy w historii wyjazd Podwórek poza powiat kamiennogórskie. Do końca wakacji planowana jest zabawa w Gorcach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze