Nowo wybudowana remiza i świetlica w Ptaszkowie posłużyła w sobotę (3 czerwca) jako miejsce organizacji dnia dziecka.
Nowy obiekt jeszcze bardziej zacieśnił współpracę sołtysa, Koła Gospodyń Wiejskich i OSP z Ptaszkowa. Strażacy ochotnicy wspólnie z członkami Młodzieżowej i Dziecięcej Drużyny Pożarniczej przygotowali gry i zabawy z wykorzystaniem małego wozu strażackiego, hydronetek, pomp spalinowych. Dzieci mogły obejrzeć remizę, a także wyposażenie wozów bojowych. Koło Gospodyń Wiejskich zadbało o poczęstunek oraz nawodnienie.
Do współpracy zaproszone zostały panie z Warsztatów Einsteina, które zaprezentowały dzieciom szalone eksperymenty.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze