Reklama

Świetlica żyje

Nowo wybudowana remiza i świetlica w Ptaszkowie posłużyła w sobotę (3 czerwca) jako miejsce organizacji dnia dziecka.

Nowy obiekt jeszcze bardziej zacieśnił współpracę sołtysa, Koła Gospodyń Wiejskich i OSP z Ptaszkowa. Strażacy ochotnicy wspólnie z członkami Młodzieżowej i Dziecięcej Drużyny Pożarniczej przygotowali gry i zabawy z wykorzystaniem małego wozu strażackiego, hydronetek, pomp spalinowych. Dzieci mogły obejrzeć remizę, a także wyposażenie wozów bojowych. Koło Gospodyń Wiejskich zadbało o poczęstunek oraz nawodnienie.

Do współpracy zaproszone zostały panie z Warsztatów Einsteina, które zaprezentowały dzieciom szalone eksperymenty.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama