Reklama

Święta w Szarocinie

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie rozpoczęła tegoroczną przerwę świąteczną Jasełkami Bożonarodzeniowymi w świetlicy wiejskiej w Szarocinie.


W programie był występ uczniów klas I-III, który przygotowały  Beata Skoczeń i Anna Wasilewska, kiermasz ciast oraz kiermasz ozdób bożonarodzeniowych.

Uroczystość odbyła się wśród społeczności szkolnej, ale również nie zabrakło zaproszonych gości wśród których znaleźli się

Dyrekcja szkoły dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tej uroczystości. Szczególnie rodzicom, którzy odpowiedzieli na nasz apel jak zwykle z otwartością i wielkim zaangażowaniem. Cieszymy się, że współpraca rodziców z naszą placówką to mocna strona pracy szkoły.
Z okazji nadchodzących świąt składamy Wszystkim najserdeczniejsze życzenia spokojnych świąt, szczęścia i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama