Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie rozpoczęła tegoroczną przerwę świąteczną Jasełkami Bożonarodzeniowymi w świetlicy wiejskiej w Szarocinie.
W programie był występ uczniów klas I-III, który przygotowały Beata Skoczeń i Anna Wasilewska, kiermasz ciast oraz kiermasz ozdób bożonarodzeniowych.
Uroczystość odbyła się wśród społeczności szkolnej, ale również nie zabrakło zaproszonych gości wśród których znaleźli się
Dyrekcja szkoły dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tej uroczystości. Szczególnie rodzicom, którzy odpowiedzieli na nasz apel jak zwykle z otwartością i wielkim zaangażowaniem. Cieszymy się, że współpraca rodziców z naszą placówką to mocna strona pracy szkoły.
Z okazji nadchodzących świąt składamy Wszystkim najserdeczniejsze życzenia spokojnych świąt, szczęścia i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze