Reklama

Święta na drogach

Policjanci kamiennogórskiej ?drogówki? podsumowali swoje działania w okresie świątecznym, czyli od 30 marca do 3 kwietnia.

 

W tym okresie na terenie powiatu kamiennogórskiego nie doszło do wypadku drogowego. Policjanci odnotowali 7 kolizji, najwięcej (3) we wtorek (3 kwietnia). 30 marca doszło do dwóch kolizji, 31 marca do jednej, 1 kwietnia do jednej.

Podczas świątecznej akcji zatrzymanych zostało troje nietrzeźwych kierujących. W poniedziałek (2 kwietnia) w Sędzisławiu zatrzymany został 43-letni rowerzysta. Wydmuchał 0,32 mg/l alkoholu co stanowi odpowiedni 0,6 promila. We wtorek (3 kwietnia) policjanci prowadzili akcję Trzeźwy poranek. Rano przy ul. Krzeszowskiej w Kamiennej Górze zatrzymana został 48-letnia mieszkanka gminy Kamienna Góra. Kobieta prowadziła mercedesa. W wydychanym powietrzu miała 0,94 mg/l alkoholu, czyli 1,8 promila. Po kilku godzinach, w tym samym miejscu, policjanci zatrzymali 35-latkę z województwa lubuskiego. Kobieta prowadziła mercedesa. Miała 0,72 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, czyli 1,4 promila. Obu paniom policjanci zatrzymali prawo jazdy. Obie odpowiadać będą przed sądem.

Reklama

Podczas świątecznej akcji policjanci skontrolowali 108 pojazdów, w tym 5 motocyklów. Wylegitymowanych zostało 114 osób. Policjanci nałożyli 66 mandatów. Zabranych zostało 5 dowodów rejestracyjnych. Kontrole trzeźwości objęły 642 kierujących.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama