Dzisiaj (wtorek, 30 kwietnia) w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze realizowany był projekt edukacyjny pod hasłem "Jestem Polakiem- odżywiam się zdrowo".
W pierwszej części uczniowie za pomocą różnych technik plastycznych przygotowywali symbole narodowe, które zostały zaprezentowane przed występem artystycznym. Następnie społeczność szkolna miała możliwość podziwiać tańce ludowe w wykonaniu kolegów i koleżanek. Po występie wszyscy przygotowywali zdrowe przekąski oraz kanapki w barwach narodowych.
ZSS dziękuje piekarni Ruchała -Gertchen za przekazanie pieczywa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze