Uwaga kierowcy jadący z Kamiennej Góry w kierunku Kowar. Włączona została sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu głównej drogi (droga wojewódzka) z ul. Białą w Pisarzowicach. W tym miejscu możecie spodziewać się spowolnienia ruchu i korków.
Ul. Biała to wyjazd z Pisarzowic od strony Szarocina. Obecnie to objazd remontowanej ul. Głównej. Światła ułatwiają włączenie się do ruchu na drodze wojewódzkiej Kamienna Góra - Kowary. Ich uruchomienie oznacza jednak, że na drodze wojewódzkiej tworzą się korki.
Mieszkańcy Pisarzowic nadal muszą liczyć się z ograniczeniami w ruchu na ul. Głównej. Między skrzyżowaniem z ul. Białą a CBK też działa sygnalizacja świetlna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze