Reklama

Światła w Pisarzowicach znowu działają

Uwaga kierowcy jadący z Kamiennej Góry w kierunku Kowar. Włączona została sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu głównej drogi (droga wojewódzka) z ul. Białą w Pisarzowicach. W tym miejscu możecie spodziewać się spowolnienia ruchu i korków.

Ul. Biała to wyjazd z Pisarzowic od strony Szarocina. Obecnie to objazd remontowanej ul. Głównej. Światła ułatwiają włączenie się do ruchu na drodze wojewódzkiej Kamienna Góra - Kowary. Ich uruchomienie oznacza jednak, że na drodze wojewódzkiej tworzą się korki.

Reklama

Mieszkańcy Pisarzowic nadal muszą liczyć się z ograniczeniami w ruchu na ul. Głównej. Między skrzyżowaniem z ul. Białą a CBK też działa sygnalizacja świetlna.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama