Były burmistrz Kamiennej Góry wyraził swoje poparcie dla Arkadiusza Dybca przed II turą wyborów samorządowych.
Jako że los naszego miasta nie jest mi obojętny, chciałbym wyrazić swoje poparcie i satysfakcję z uzyskanych w I turze wyborów na burmistrza wyników moich byłych, bliskich współpracowników, z którymi wspólnie zmienialiśmy Kamienną Górę podczas moich 3 kadencji na stanowisku burmistrza miasta. Tandem 2 Arków - ambitnych, zdolnych i inteligentnych przedstawicieli młodego pokolenia będzie gwarancją rozwoju miasta, które od czasu mojego burmistrzowania nie pozyskało praktycznie żadnych euro z funduszy unijnych, środków Aglomeracji Wałbrzyskiej i nie wykonało żadnej strategicznej inwestycji. Obecny zarządzający miastem skonfliktowany z Radą bez zdolności do szerokiej współpracy i doświadczenia w samorządzie doprowadził do ogromnego zadłużenia miasta a jego kolejna kadencja mogłaby nieść dla miasta daleko idące konsekwencje.
ReklamaArkadiusz Dybiec i Arkadiusz Wileński to doświadczeni samorządowcy z większością w nowej Radzie Miasta, ciekawym i rozwojowym programem a także świeżym spojrzeniem na wiele kwestii, którym i mnie zarażali podczas naszej wieloletniej współpracy. Życzę Wam zwycięstwa a swoich wyborców zachęcam do oddania głosów 21 kwietnia na Arkadiusza Dybca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze