Uczniowie szkoły w Miszkowicach zaprosili dzisiaj (piątek, 20 grudnia) rodziców i przyjaciół szkoły na opowieść o historii narodzenia Pana.
- Dzięki naszym uczniom możemy poczuć magię świąt - już po przedstawieniu mówiła Anita Dytko dyrektor szkoły. Miała powody do zadowolenia. Uczniowie trzeciej klasy, to na nich spoczywa co roku obowiązek przygotowania świątecznego apelu, włożyli dużo pracy w przygotowania przedstawienia. Pomogli im młodsi koledzy, nawet z oddziału przedszkolnego. Pomocą służyli nauczyciele i rodzice.
Wspólna praca przyniosła efekty. Przedstawienie spodobało się zaproszonym gościom i przeniosło wszystkich w świąteczny czas.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze