Reklama

Świąteczny nastrój

Uczniowie szkoły w Miszkowicach zaprosili dzisiaj (piątek, 20 grudnia) rodziców i przyjaciół szkoły na opowieść o historii narodzenia Pana.


- Dzięki naszym uczniom możemy poczuć magię świąt - już po przedstawieniu mówiła Anita Dytko dyrektor szkoły. Miała powody do zadowolenia. Uczniowie trzeciej klasy, to na nich spoczywa co roku obowiązek przygotowania świątecznego apelu, włożyli dużo pracy w przygotowania przedstawienia. Pomogli im młodsi koledzy, nawet z oddziału przedszkolnego. Pomocą służyli nauczyciele i rodzice.

Wspólna praca przyniosła efekty. Przedstawienie spodobało się zaproszonym gościom i przeniosło wszystkich w świąteczny czas.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama