W naturalnym otoczeniu, czyli na choinkach, można było obejrzeć ozdoby podczas Międzynarodowej Wystawy Ozdób Świątecznych w Domu Kultury w Lubawce.
Na choinkach pojawiły się ozdoby z różnych lat, również okresu PRL-u.

Wystawie towarzyszyły warsztaty tworzenie ozdób prowadzone przez artystki z Polski i Czech.
Na scenie zaprezentowali się również wykonawcy z obu państw.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze