W najbliższą sobotę (15 grudnia) w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach odbędzie się Gminne Spotkanie przy Wigilijnym Stole.
W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele sołectw z całej gminy. Impreza będzie okazją do wspólnego spędzenia czasu i wymiany świątecznych zwyczajów i przepisów. Tradycyjnie odbędzie się konkurs "o Złotego Anioła". W tym roku oceniane będą potrawy z kapusty. Odbędzie się również konkurs dla młodzieży "Młody Mistrz Tradycji".
Początek imprezy o godzinie 15:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze