Zbliżające się święta i koniec roku stały się okazją do podsumowania działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamiennej Górze.
Spotkanie rozpoczął dyrektor biblioteki Tomasz Grabiński od podsumowanie trzech lat pracy w tej placówce. Przypomniał działanie jednostki w tymczasowych warunkach podczas remontu siedziby. Do obecnie wykorzystywanych pomieszczeń biblioteka przeniosła się w listopadzie 2021 roku.
Podczas kolejnych prezentacji pracownicy biblioteki podsumowali działanie placówki w tym roku. O zrealizowanych działaniach opowiadały również osoby współpracujące z biblioteką i realizujące przy wsparciu placówki projekty.
Po części oficjalnej przyszedł czas na przedświąteczne spotkanie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze