Reklama

Podsumowanie działań w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamiennej Górze

Zbliżające się święta i koniec roku stały się okazją do podsumowania działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamiennej Górze.

Spotkanie rozpoczął dyrektor biblioteki Tomasz Grabiński od podsumowanie trzech lat pracy w tej placówce. Przypomniał działanie jednostki w tymczasowych warunkach podczas remontu siedziby. Do obecnie wykorzystywanych pomieszczeń biblioteka przeniosła się w listopadzie 2021 roku.

Podczas kolejnych prezentacji pracownicy biblioteki podsumowali działanie placówki w tym roku. O zrealizowanych działaniach opowiadały również osoby współpracujące z biblioteką i realizujące przy wsparciu placówki projekty.

Reklama

Po części oficjalnej przyszedł czas na przedświąteczne spotkanie.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama