W Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim można oglądać wystawę prac zgłoszonych do II Konkursu Zdobionych Jaj Wielkanocnych.
W tym roku konkursowe prace zgłosiło 19 autorów z Lubawki, Chełmska Śląskiego, Okrzeszyna, Szarocina i Kamiennej Góry.
Jury postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom równorzędne wyróżnienia.
Wystawę można będzie oglądać do końca kwietnia. WDK dostępny jest codziennie w godzinach 13-19.
Dzisiaj wystawę obejrzeli uczniowie szkoły podstawowej z Chełmska Śląskiego.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze