Podczas Wielkiego Tygodnia, między materiałami wyborczymi a życzeniami z krzyżem, Chrystusem i aniołami, na facebookowym profilu Prawo i Sprawiedliwość Powiat Kamiennogórski pojawiła się niewybredna grafika.
Zdjęcie opisane zostało "Wesołych...". Czy nawet w tym wyjątkowym, świątecznym, czasie nie można odpuścić? Zrezygnować z tego typu publikacji? Nie kłóci się to ze świętymi obrazkami publikowanymi dzień, dwa dni wcześniej i później?
Pod postem ukazało się ponad 20 komentarzy, ich autorzy doskonale zrozumieli przekaz autora grafiki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze