W miniony poniedziałek przed godziną 11 policjanci poinformowani zostali przez świadka o mężczyźnie, który może prowadzić samochód będąc nietrzeźwym.
Policjanci zatrzymali wskazany pojazd. Za kierownicą siedział 42-letni Ukrainiec. Badanie wykazało u niego 2,8 promila alkoholu. Grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności, grzywna do 30 tysięcy złotych, a także zakaz prowadzenia pojazdów.
- Brawa dla świadka, który widząc policjantów, nie wahał się do nich podejść i poinformować o swoich podejrzeniach. Reagujmy na to, co dzieje się wokół nas. - mówi młodsza aspirant Katarzyna Trzepak z kamiennogórskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze