Reklama

Świadek ostrzegł przed zagrożeniem

W miniony poniedziałek przed godziną 11 policjanci poinformowani zostali przez świadka o mężczyźnie, który może prowadzić samochód będąc nietrzeźwym.

Policjanci zatrzymali wskazany pojazd. Za kierownicą siedział 42-letni Ukrainiec. Badanie wykazało u niego 2,8 promila alkoholu. Grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności, grzywna do 30 tysięcy złotych, a także zakaz prowadzenia pojazdów. 

- Brawa dla świadka, który widząc policjantów, nie wahał się do nich podejść i poinformować o swoich podejrzeniach. Reagujmy na to, co dzieje się wokół nas. - mówi młodsza aspirant Katarzyna Trzepak z kamiennogórskiej policji.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama