Mieszkańcy Raszowa wzięli dzisiaj (sobota, 23 marca) udział w akcji sprzątania wsi.
Chętni do zbierania śmieci spotkali się w czterech, wcześniej ustalonych, miejscach. Wyposażenie w odblaskowe kamizelki, rękawiczki i worki zbierali śmieci pozostawione w przydrożnych rowach, na skwerach.

Każdy z uczestników akcji otrzymał naklejkę "Super raszowiak".

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze