Juniorska drużyna Orła Lubawka rozpoczęli dzisiaj (sobota, 30 sierpnia) nowy sezon rozgrywek ligi terenowej.
W pierwszej kolejce piłkarscy juniorzy Orła pojechali na spotkanie z Orłem Wojcieszów. Młodzi lubawscy piłkarze bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie. Już w 7 minucie z rzutu wolnego bramkę zdobył Michał Majerski. Wynik nie zmienił się do końca spotkania.
Orzeł Wojcieszów : Orzeł Lubawka ? 0:1 (0:1)
Skład Orła: Mateusz Czerwiński (46" Fabian Święs), Mateusz Czura, Mateusz Kruczek, Krystian Tama, Arek Walczak (44" Gracjan Święs), Michał Majerski, Patryk Jaszczur, Hubert Gierałt (55" Askan Bladycz), Łukasz Kowalski, Dawid Niemiec, Jakub Wieczorkiewicz. Trenerzy: Paweł Nowak, Tomasz Meuszyński, kierownik drużyny juniorów Zdzisław Gierałt.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze