Reklama

Sukcesy kamiennogórskiego policjanta na Mistrzostwach Europy

W Siedlcach odbyły się Mistrzostw Europy federacji XPC w trójboju siłowym. Wystartował w nich aspirant sztabowy Roch Szumarowski-Plewa, komendant komisariatu policji w Lubawce.

Roch Szumarowski-Plewa wywalczył tytuły w wyciskaniu sztangi leżąc oraz ustanowił nowy rekord Europy. Policjant zdobył:

  • 1 miejsce w kategorii wagowej 82,5 kg w formule RAW Masters 50-59 z wynikiem 132,5 kg;
  • 1 miejsce w kategorii wagowej 82,5 kg w formule RAW MPF (służby mundurowe) z wynikiem 132,5 kg;
  • 1 miejsce w kategorii wagowej 82,5 kg w formule EQ Masters M2 (50-59) ustanawiając nowy rekord Europy – 155 kg;
  • 3 miejsce w klasyfikacji Masters Overall w formule EQ.
     
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra Aktualizacja: 01/04/2025 10:31
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama