W sobotę (29 listopada) w hali Aqua Zdrój w Wałbrzychu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dolnego Śląska w Taekwon-do. Do rywalizacji przystąpiło ponad 1000 zawodników z czterech województw.
Z sukcesami w tych zawodach wystartowali zawodnicy trenujący w klubie Taekwondo Taipan Kamienna Góra trenujący w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.
Kategoria Młodzik Młodszy
Kategoria Młodzik
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze