Reklama

Sukcesy kamiennogórskich zawodników w Wałbrzychu

W sobotę (29 listopada) w hali Aqua Zdrój w Wałbrzychu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dolnego Śląska w Taekwon-do. Do rywalizacji przystąpiło ponad 1000 zawodników z czterech województw.

Z sukcesami w tych zawodach wystartowali zawodnicy trenujący w klubie Taekwondo Taipan Kamienna Góra trenujący w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.

Kategoria Młodzik Młodszy

  • Wojciech Klimkiewicz – brąz w walkach Bong Matsogi
  • Nikodem Janoszek – srebro w walkach Bong Matsogi
  • Stanisław Waluch – brąz w walkach Bong Matsogi
  • Jakub Bulanda – srebro w walkach Bong Matsogi
  • Franciszek Lizoń – złoto  w walkach Bong Matsogi
  • Igor Kaczmarczyk – brąz w walkach Bong Matsogi
  • Wojciech Jurkowski – brąz w walkach Bong Matsogi

Kategoria Młodzik

  • Milena Gądek – brąz w walkach Bong Matsogi
  • Natalia Prus – brąz w walkach Bong Matsogi
  • Michał Prus – złoto w walkach Bong Matsogi, srebro w technikach szybkościowych
  • Michał Śnieżek – srebro w walkach Bong Matsogi, srebro w technikach szybkościowych
  • Mikołaj Filipski – złoty medal w walkach Bong Matsogi
  • Anastazja Szafraniec – brąz w walkach Bong Matsogi
  • Wojciech Skrobański – złoto w walkach Bong Matsogi
  • Aleksandra Malec – srebro w walkach Bong Matsogi
  • Antoni Cebula – srebro w walkach Bong Matsogi
  • Wojciech Słaby – brąz w walkach Bong Matsogi
  • Antoni Cieniuch – brąz w walkach Bong Matsogi
  • Antoni Laskowski – srebro w walkach Bong Matsogi
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Klub Taekwon-do Taipan Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama