Reklama

Stypendia w ZSZiO

Czworo uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze: Ewelina Szoda, Dominika  Smaga i Justyna Szafraniec -  uczennice klasy III Technikum kształcącego w zawodzie : technik logistyk oraz Tomasz Pikus - uczeń klasy III Technikum kształcącego w zawodzie: technik budownictwa
uzyskało  w roku szkolnym 2013/2014 stypendium w ramach  "Dolnośląskiego Programu Stypendialnego - Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów uzdolnionych?.


Projekt realizowany jest przez Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach Poddziałania 9.1.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Jego celem jest realizacja regionalnych programów pomocy stypendialnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów (zwłaszcza w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych i technicznych) szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, których niekorzystna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama