Sześciu uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze otrzymało stypendia w ramach "Dolnośląskiego Programu Stypendialnego ? Wyrównywanie Szans Edukacyjnych Uczniów Uzdolnionych" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Wczoraj (czwartek, 10 kwietnia) w auli Kolegium Nauczycielskiego we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych stypendystom. W uroczystości uczestniczyła Emilia Cejnowa, uczennica klasy pierwszej LO, która uzyskała najwyższą ilość punktów, wraz z dyrektorem Jackiem Bruździakiem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze