Reklama

Stypendia burmistrza dla najlepszych uczniów

Janusz Chodasewicz wręczył dziś uczniom kamiennogórskich szkół podstawowych specjalne stypendia burmistrza miasta Kamienna Góra.

 

Nagrodzonych zostało 39 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 28 wychowanków Szkoły Podstawowej nr 2.

? Sam jestem absolwentem ?dwójki?. Cieszę się, że mogę nagrodzić tych najzdolniejszych wśród zdolnych. Życzę Wam abyście po ukończeniu szkół podstawowych, kontynuowali naukę w naszym mieście ? powiedział burmistrz Chodasewicz.

Warunkiem uzyskania stypendium burmistrza było uzyskanie co najmniej ?piątkowej? średniej z ocen. Stypendium wynosi 600 zł dla każdego ucznia.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama