Janusz Chodasewicz wręczył dziś uczniom kamiennogórskich szkół podstawowych specjalne stypendia burmistrza miasta Kamienna Góra.
Nagrodzonych zostało 39 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 28 wychowanków Szkoły Podstawowej nr 2.
? Sam jestem absolwentem ?dwójki?. Cieszę się, że mogę nagrodzić tych najzdolniejszych wśród zdolnych. Życzę Wam abyście po ukończeniu szkół podstawowych, kontynuowali naukę w naszym mieście ? powiedział burmistrz Chodasewicz.
Warunkiem uzyskania stypendium burmistrza było uzyskanie co najmniej ?piątkowej? średniej z ocen. Stypendium wynosi 600 zł dla każdego ucznia.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze