Teatr Dramatyczny Im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza na majówkę na Placu Teatralnym.

STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI obchody na Dolnym Śląsku
2 maja 2018 / godz. 14.00 ? 22.00
AMFITEATR - plac Teatralny
Rodzinne, plenerowe święto z okazji stulecia odzyskania Niepodległości z ?biletem za grosz?! W programie: przedstawienie dla dzieci, czytania, piknik, plenerowy koncert, spektakl muzyczny? i wiele niespodzianek.
14:00 PRZEDSTAWIENIE w plenerze dla dzieci ?W GÓRY I W MORZE!? reż. Ł. Zaleski
16:00 GRILLUJEMY na STULECIE, czyli NAJLEPSZA LITERATURA NA GŁOS!
BATOR + TOKARCZUK + DAISY + GÓRALSKA-NOWAK w wykonaniu teatralnych grup ?Szaniawskiego? reż. M. Miklasz Nawrocka ? KOMEDA ? słuchowisko w wykonaniu grupy Niedorośli 30+ reż. Ł. Zaleski
18:00 KONCERT w Amfiteatrze Zespołu Kameralnego FILHARMONII SUDECKIEJw Wałbrzychu, w programie: KOMEDA + NALEPA + DĘBSKI + WIENIAWSKI + MONIUSZKO + KILAR
20:00 SPEKTAKL w Amfiteatrze ?PIOSENKI NA KONIEC ŚWIATA? I STULECIE? reż. M. Podstawny
(w razie niepogody: wszystkie sceny i foyer Teatru) / BILET ZA GROSZ
Projekt finansowany ze środków budżetu WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
PARTNER STULECIA NIEPODLEGŁOŚCI: TAURON Dystrybucja S. A.
REZERWACJA BILETÓW: Biuro Współpracy z Publicznością / tel. 74 648 83 01 (do 03); http://bilety.teatr.walbrzych.pl/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze