Reklama

Stroje dla siatkarzy

Siatkarze z kamiennogórskiej Akademii Młodego Sportowca MINI VOLLEY spotkali się z burmistrzem Januszem Chodasewiczem.

 

Burmistrz wręczył młodym zawodnikom specjalnie wykonane stroje, w których sportowcy będą reprezentowali Kamienną Górę w Mistrzostwach Polski w kategorii ?dwójek? chłopców i dziewcząt. Sportowcy otrzymali także bony zakupowe na sprzęt sportowy.

Prawo do udziału w Mistrzostwach Polski kamiennogórzanie wywalczyli zwyciężając w mistrzostwach Dolnego Śląska.

Kamienną Górę będą reprezentowali: Inez Chmielewska ze Szkoły Podstawowej nr 2, Magdalena Lema ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Wiktor Lorek ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Kacper Zawiłowicz ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach. Wszyscy są zawodnikami kamiennogórskiej Akademii Młodego Sportowca MINI VOLLEY. Ich trenerami są: Marcin Bieńkowski i Daniel Gontko.

Reklama

Mistrzostwa Polski odbędą się pod koniec sierpnia.

Na siatkarskich koszulkach oprócz oznaczeń klubowych umieściliśmy "bohaterów miasta". Chłopięce stroje zdobi "rycerz" - znany z herbu miasta, zaś dziewczęcą wersję stroju ozdabia "tkaczka". Jej charakterystyczną postać można wypatrzyć na jednym z witraży w kamiennogórskim ratuszu. Koszulki są w barwie kwiatu lnu. Pomarańczowe akcenty wzorowaliśmy na elementach pochodzących z witraży i polichromii zdobiącej parter ratusza.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama