Siatkarze z kamiennogórskiej Akademii Młodego Sportowca MINI VOLLEY spotkali się z burmistrzem Januszem Chodasewiczem.
Burmistrz wręczył młodym zawodnikom specjalnie wykonane stroje, w których sportowcy będą reprezentowali Kamienną Górę w Mistrzostwach Polski w kategorii ?dwójek? chłopców i dziewcząt. Sportowcy otrzymali także bony zakupowe na sprzęt sportowy.
Prawo do udziału w Mistrzostwach Polski kamiennogórzanie wywalczyli zwyciężając w mistrzostwach Dolnego Śląska.
Kamienną Górę będą reprezentowali: Inez Chmielewska ze Szkoły Podstawowej nr 2, Magdalena Lema ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Wiktor Lorek ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Kacper Zawiłowicz ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach. Wszyscy są zawodnikami kamiennogórskiej Akademii Młodego Sportowca MINI VOLLEY. Ich trenerami są: Marcin Bieńkowski i Daniel Gontko.
Mistrzostwa Polski odbędą się pod koniec sierpnia.
Na siatkarskich koszulkach oprócz oznaczeń klubowych umieściliśmy "bohaterów miasta". Chłopięce stroje zdobi "rycerz" - znany z herbu miasta, zaś dziewczęcą wersję stroju ozdabia "tkaczka". Jej charakterystyczną postać można wypatrzyć na jednym z witraży w kamiennogórskim ratuszu. Koszulki są w barwie kwiatu lnu. Pomarańczowe akcenty wzorowaliśmy na elementach pochodzących z witraży i polichromii zdobiącej parter ratusza.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze