W Sejmie odbyło się posiedzenie Podkomisji stałej do spraw monitorowania systemu podatkowego. Wzięli w niej udział przedstawiciele specjalnych stref ekonomicznych. Wśród nich Arkadiusz Dybiec, prezes SSEMP w Kamiennej Górze.
Tematem obrad było funkcjonowanie Specjalnych Stref Ekonomicznych w systemie podatkowym oraz inwestycje w 2024 roku.
Spotkanie z posłami było również okazją do podziękowania zarządom Stref za wsparcie przekazana samorządom po wrześniowej powodzi.
Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości przekazała po 100 tys. zł gminie Marciszów, gminie Kamienna Góra oraz gminie Wleń. Jeleniej Górze Strefa przekazała 98 tys. zł. Po 50 tys. zł trafiło do miasta Kamienna Góra, gminy Mysłakowice, gminy Gryfów Śląski, gminy Janowice Wielkie.
Samorządy z terenu powiatu kamiennogórskiego wsparła również Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze