W sobotę (9 października) w Siedlęcinie rozegrany został Turniej Strefowy Warcabów 100 Polowych Strefy Jeleniogórskiej rozgrywany w ramach XXII Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.
Powiat kamiennogórski reprezentowała liczna grupa warcabistów, głównie dzieci i młodzież z Kamiennej Góry. Turniej rozegrano w dziesięciu kategoriach z podziałem na wiek i płeć. Warcabiści z powiatu kamiennogórskiego wywalczyli 16 medali: 5 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe.
Złote: Karol Łuczak ? orlik, Igor Skoczylas ? młodzik, Anna Bagniuk ? juniorka młodsza, Fabian Skoczylas ? junior młodszy i Mariusz Nowak ? senior.
Srebrne: Gracjan Przysło ? orlik, Zofia Sawicka ? młodziczka, Gracjan Białas ? młodzik, Paulina Wielosik ? juniorka młodsza i Aleksander Wilk ? junior.
Brązowe: Jan Budaj ? orlik, Krystian Ziemichód ? młodzik, Kacper Czyński ? junior młodszy i Wojciech Zasada ? senior
Do Finału Dolnośląskiego Igrzysk LZS awansowało 15 reprezentantów powiatu kamiennogórskiego.
Zarząd Powiatowego i Gminnego Zrzeszenia LZS składa podziękowania burmistrzowi Miasta Kamienna Góra za sfinansowanie dojazdu kamiennogórskich warcabistów na Finał Wojewódzki XXII Dolnośląskich Igrzysk LZS .
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze