Reklama

Strefowe warcaby

W sobotę (9 października) w Siedlęcinie rozegrany został Turniej Strefowy Warcabów 100 Polowych Strefy Jeleniogórskiej rozgrywany w ramach XXII Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.

Powiat kamiennogórski reprezentowała liczna grupa warcabistów, głównie dzieci i młodzież z Kamiennej Góry. Turniej rozegrano w dziesięciu kategoriach z podziałem na wiek i płeć. Warcabiści z powiatu kamiennogórskiego wywalczyli 16 medali: 5 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe.

Złote: Karol Łuczak ? orlik, Igor Skoczylas ? młodzik, Anna Bagniuk ? juniorka młodsza, Fabian Skoczylas ? junior młodszy i Mariusz Nowak ? senior.
Srebrne: Gracjan Przysło ? orlik, Zofia Sawicka ? młodziczka, Gracjan Białas ? młodzik, Paulina Wielosik ? juniorka młodsza i Aleksander Wilk ? junior.
Brązowe: Jan Budaj ? orlik, Krystian Ziemichód ? młodzik, Kacper Czyński ? junior młodszy i Wojciech Zasada ? senior

Reklama

Do Finału Dolnośląskiego Igrzysk LZS awansowało 15 reprezentantów powiatu kamiennogórskiego.

Zarząd Powiatowego i Gminnego Zrzeszenia LZS składa podziękowania burmistrzowi Miasta Kamienna Góra za sfinansowanie dojazdu kamiennogórskich warcabistów na Finał Wojewódzki XXII Dolnośląskich Igrzysk LZS .

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama