Reklama

Strefowe warcaby

W niedzielę (11 października) w Siedlęcinie rozegrany został Turniej Strefowy Warcabów 100 Polowych Strefy Jeleniogórskiej rozgrywany w ramach XXI Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.



Powiat kamiennogórski reprezentowała liczna grupa warcabistów, głównie dzieci i młodzież z Kamiennej Góry. Turniej rozegrano w dziesięciu kategoriach z podziałem na wiek i płeć. Nasi warcabiści wywalczyli 16 medali: 6 złotych, 4 srebrne i 6 brązowych. Do Finału Dolnośląskiego Igrzysk LZS awansowało 20 reprezentantów powiatu kamiennogórskiego !
Złote:
Igor Skoczylas ?orliki
Anna Bagniuk - młodziczki
Adrian Białas ? młodzicy
Fabian Skoczylas ? juniorzy młodsi
Anita Białas ? seniorki
Mariusz Nowak ? seniorzy
Srebrne:
Magdalena Lema ? orliczki
Karol Łuczak ? orliki
Paulina Wielosik ? młodziczki
Kacper Czyński ? juniorzy młodsi

Brązowe:
Zofia Sawicka ? orliczki
Jan Budaj ? orliki
Dominika Kokosza ? młodziczki
Aleksander Wilk ? juniorzy
Katarzyna Powroźnik ? seniorki
Tadeusz Hajduk - seniorzy
Pozostałe miejsca reprezentantów powiatu:
Antonina Olszak ? 4 miejsce orliczki
Jan Powroźnik - 7 miejsce orlik
Zuzanna Gwoździewicz - 4 miejsce młodziczka
Krystian Ziemichód ? 4 miejsce młodzik
Michał Czyński ? 4 miejsce junior młodszy
Józef Sobota ? 4 miejsce senior
Wojciech Zasada ? 6 miejsce kategoria senior

Reklama

Zarząd Powiatowego i Gminnego Zrzeszenia LZS składa podziękowania burmistrzowi Miasta Kamienna Góra za sfinansowanie dojazdu kamiennogórskich warcabistów na Finał Wojewódzki XXI Dolnośląskich Igrzysk LZS .

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama