W niedzielę (11 października) w Siedlęcinie rozegrany został Turniej Strefowy Warcabów 100 Polowych Strefy Jeleniogórskiej rozgrywany w ramach XXI Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.
Powiat kamiennogórski reprezentowała liczna grupa warcabistów, głównie dzieci i młodzież z Kamiennej Góry. Turniej rozegrano w dziesięciu kategoriach z podziałem na wiek i płeć. Nasi warcabiści wywalczyli 16 medali: 6 złotych, 4 srebrne i 6 brązowych. Do Finału Dolnośląskiego Igrzysk LZS awansowało 20 reprezentantów powiatu kamiennogórskiego !
Złote:
Igor Skoczylas ?orliki
Anna Bagniuk - młodziczki
Adrian Białas ? młodzicy
Fabian Skoczylas ? juniorzy młodsi
Anita Białas ? seniorki
Mariusz Nowak ? seniorzy
Srebrne:
Magdalena Lema ? orliczki
Karol Łuczak ? orliki
Paulina Wielosik ? młodziczki
Kacper Czyński ? juniorzy młodsi
Brązowe:
Zofia Sawicka ? orliczki
Jan Budaj ? orliki
Dominika Kokosza ? młodziczki
Aleksander Wilk ? juniorzy
Katarzyna Powroźnik ? seniorki
Tadeusz Hajduk - seniorzy
Pozostałe miejsca reprezentantów powiatu:
Antonina Olszak ? 4 miejsce orliczki
Jan Powroźnik - 7 miejsce orlik
Zuzanna Gwoździewicz - 4 miejsce młodziczka
Krystian Ziemichód ? 4 miejsce młodzik
Michał Czyński ? 4 miejsce junior młodszy
Józef Sobota ? 4 miejsce senior
Wojciech Zasada ? 6 miejsce kategoria senior
Zarząd Powiatowego i Gminnego Zrzeszenia LZS składa podziękowania burmistrzowi Miasta Kamienna Góra za sfinansowanie dojazdu kamiennogórskich warcabistów na Finał Wojewódzki XXI Dolnośląskich Igrzysk LZS .
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze