Reklama

Strefowe szachy

W sobotę (20 października) odbył się w Siedlęcinie Finał Strefy Jeleniogórskiej LZS w warcabach stupolowych. W zawodach wystąpiło 25 zawodników i zawodniczek z powiatu kamiennogórskiego, głównie z Kamiennej Góry.

 

Reprezentanci powiatu odnieśli duży sukces zdobywając 9 medali. Tytuły mistrzów strefy i złote medale zdobyli Jan Grzesiczak (senior), Anita Białas (seniorka), Kacper Czyński (młodzik) i Gracjan Białas (orlik). Srebrne medale wywalczyli Wojciech Zasada (senior), Anna Bogusz (seniorka), Paulina Wielosik (młodziczka) i Michał Czyński (młodzik) a brązowym medalistą został Tadeusz Hajduk (senior). Poza medalistami awans do finału dolnośląskiego wywalczyli Zosia Sawicka (orliczka) i Igor Skoczylas (orlik) zajmując czwarte miejsca.

Reklama

Finał dolnośląski odbędzie się 27 października w Grodziszczach k/ Świdnicy.

Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS składają podziękowania Burmistrzowi Miasta za pokrycie kosztów dojazdu na w/w finał XIX Dolnośląskich Igrzysk LZS.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama