W sobotę (20 października) odbył się w Siedlęcinie Finał Strefy Jeleniogórskiej LZS w warcabach stupolowych. W zawodach wystąpiło 25 zawodników i zawodniczek z powiatu kamiennogórskiego, głównie z Kamiennej Góry.
Reprezentanci powiatu odnieśli duży sukces zdobywając 9 medali. Tytuły mistrzów strefy i złote medale zdobyli Jan Grzesiczak (senior), Anita Białas (seniorka), Kacper Czyński (młodzik) i Gracjan Białas (orlik). Srebrne medale wywalczyli Wojciech Zasada (senior), Anna Bogusz (seniorka), Paulina Wielosik (młodziczka) i Michał Czyński (młodzik) a brązowym medalistą został Tadeusz Hajduk (senior). Poza medalistami awans do finału dolnośląskiego wywalczyli Zosia Sawicka (orliczka) i Igor Skoczylas (orlik) zajmując czwarte miejsca.
Finał dolnośląski odbędzie się 27 października w Grodziszczach k/ Świdnicy.
Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS składają podziękowania Burmistrzowi Miasta za pokrycie kosztów dojazdu na w/w finał XIX Dolnośląskich Igrzysk LZS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze