Dzisiaj (wtorek, 6 lutego) na basenie w Kamiennej Górze odbyły się strefowe zawody pływackie drużyn z klas siódmych szkół podstawowych oraz uczniów gimnazjum.
Na wynik szkoły wpływ miał rezultat sztafety oraz wyniki w indywidualnych startach.
Wśród dziewcząt wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 z Jeleniej Góry (160 punktów), drugie miejsce zajęło Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej z Kamiennej Góry (138 punktów), trzecie Gimnazjum Oxpress z Bolesławca (129), czwarte Gimnazjum z Osiecznicy (114), piąte Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry (112), szóste Szkoła Podstawowa nr 3 z Bogatyni (102) i siódme Szkoła Podstawowa nr 5 ze Zgorzelca (24).
W rywalizacji chłopców wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 z Lubania (146), kolejne miejsca zajęli uczniowie Gimnazjum nr 2 z Kamiennej Góry (136), Szkoły Podstawowej nr 11 z Jeleniej Góry (134), Gimnazjum ze Świętoszowa (131) i Szkoły Podstawowej nr 5 ze Zgorzelca (25).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze