Reklama

Strefowe pływanie

Dzisiaj (wtorek, 6 lutego) na basenie w Kamiennej Górze odbyły się strefowe zawody pływackie drużyn z klas siódmych szkół podstawowych oraz uczniów gimnazjum.

 

Na wynik szkoły wpływ miał rezultat sztafety oraz wyniki w indywidualnych startach.

Wśród dziewcząt wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 z Jeleniej Góry (160 punktów), drugie miejsce zajęło Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej z Kamiennej Góry (138 punktów), trzecie Gimnazjum Oxpress z Bolesławca (129), czwarte Gimnazjum z Osiecznicy (114), piąte Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry (112), szóste Szkoła Podstawowa nr 3 z Bogatyni (102) i siódme Szkoła Podstawowa nr 5 ze Zgorzelca (24).

Reklama

W rywalizacji chłopców wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 z Lubania (146), kolejne miejsca zajęli uczniowie Gimnazjum nr 2 z Kamiennej Góry (136), Szkoły Podstawowej nr 11 z Jeleniej Góry (134), Gimnazjum ze Świętoszowa (131) i Szkoły Podstawowej nr 5 ze Zgorzelca (25).

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama