Dzisiaj (poniedziałek, 19 lutego) w Kamiennej Górze rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej uczennic szkół ponadgimnazjalnych.
Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn. Turniej wygrała drużyna ZS Lubomierz, która w finale pokonała Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry. W regulaminowym czasie gry był remis (1:1). W rzutach karnych lepsze (2:1) okazały się zawodniczki z Lubomierza.
Trzecie miejsce wywalczyła drużyna ZSP Zgorzelec, która pokonała Zespół Szkół Ogólnokształcących z Kamiennej Góra (1:0).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze