Zapraszamy na spotkanie z cyklu „STREFA W KAŻDEJ GMINIE”, skierowane do przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych współpracą z Kamiennogórską Specjalną Strefą Ekonomiczną Małej Przedsiębiorczości.
Spotkanie będzie doskonałą okazją do bezpośrednich rozmów z przedstawicielami KSSEMP oraz uzyskania szczegółowych informacji dotyczących:
• możliwości skorzystania ze zwolnień podatkowych,
• dostępnych terenów inwestycyjnych,
• potencjalnych form współpracy w ramach działalności strefy.
Wydarzenie odbędzie się 18.02.2026 r. w Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu, o godz. 10:00.
Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem działalności gospodarczej.
Chętnie odpowiemy na pytania oraz pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości związane
z funkcjonowaniem strefy.
Prosimy o potwierdzenie obecności drogą mailową na adres [email protected] lub telefonicznie pod numerem 698 748 252.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze