Na stadionie w Lubawce trwają przygotowania do inauguracji IV ligi piłki nożnej. Pierwszy mecz już w niedzielę (2 sierpnia).
Orzeł Lubawka zadebiutuje w IV lidze. W pierwszym spotkaniu podejmować będzie AKS Strzegom. Początek meczu o godzinie 16:00.
Na stadionie trwają przygotowania do pierwszego meczu. Powstaje m.in. strefa VIP, w której znajdzie się miejsce dla przyjaciół klubu. Nowa trybuna powstaje od strony budynku MGOK.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze